Bülent Ünder: Bana yaşlı dediniz

Bülent Ünder: Bana yaşlı dediniz

Basında Bugün Yorum yok Bülent Ünder: Bana yaşlı dediniz
Bir yıl önce yaş haddinden (65 yaş) görevine son verilen tecrübeli çalıştırıcı önceki gün gelen teklife bu yanıtı verdi.

 

Galatasaray’da takımı sezon sonuna kadar çalıştıracak teknik adam arayışı çıkmaza girdi. Orhan Atik’in Pro Lisansı olmadığı için Florya’da altyapının başına geçen Riekerink’i A takımla sahaya çıkarma planı Hollandalı adamın “Alt yapı için geldim, mesaimi buraya harcamak istiyorum” sözüyle başarısızlıkla sonuçladı. Başkan Dursun Özbek’e önerilen Bülent Ünder ise önceki gün yaptığı görüşmenin ardından yönetime “Görevi kabul etmiyorum” diyerek şoka uğrattı. Tecrübeli teknik adamın Dursun Özbek’in de yer aldığı Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetimin geçen yıl yaş haddinden dolayı geçen sezon alt yapıdaki görevine son verilmesi nedeniyle kırgın olduğu ve bu yüzden A takımı geçici olarak çalıştırma teklifine olumsuz yanıt verdiği öğrenildi. Yarsuvat yönetimi, geçen yıl 1949 doğumlu Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Bülent Ünder’in yaş haddinden dolayı Florya’daki mesaisinin bittiğini açıklamıştı
ÜÇ İSME DE MUHALEFET!
Bülent Ünder’in olumsuz yanıtı sonrasında Galatasaray’da yönetim yeni bir isim konusunda anlaşma sağlayamadı. Okan Buruk, Hasan Şaş ve Bülent Korkmaz isimleri konusunda sarı-kırmızılı yönetim üçe bölündü. Yöneticilerin üç isim için de Başkan Dursun Özbek farklı görüşler belirtmesi sonrasında Özbek’in de Mali ve İdari Kongre öncesinde bir karar verememesi Galatasaray’daki teknik adam krizini doruğa çıkardı.
Kaynak: Skorer
Bunu Paylaş:
Share

Author

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön