“Burak gidecek, Cisse gelecek”

“Burak gidecek, Cisse gelecek”

Basında Bugün Yorum yok “Burak gidecek, Cisse gelecek”

Burak Yılmaz’ın Çin’e gitme ihtimalinin ardından arayışlarını hızlandıran sarı-kırmızılı ekip, Newcastle United’dan ayrılmaya hazırlanan Papiss Cisse’yi listesine aldı.

Yaz transfer döneminde de adı Galatasaray ile anılan Papiss Demba Cisse’yi İngiliz basını yine manşetlerine taşıdı. Ada basınına yansıyan haberlerde; ligde bir türlü istediği havayı yakalayamayan Newcastle United’ta menajer Steve McClaren’ın, bazı oyuncuları gözden çıkardığı belirtildi.

Takımı yenileyecek
Bu isimlerin başında da Senegalli oyuncu Papiss Cisse’nin geldiği ve Galatasaray’ın daha önce de ilgisi olan golcü oyuncu için Ocak ayında İngiliz ekibinin kapısını çalacağı iddia edildi. İngilizlere göre yeni bir Newcastle United yaratmak isteyen Steve McClaren’ın kafasında 30 yaşındaki golcü oyuncu yer almıyor.

Sarı-kırmızılı takımın, 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan Cisse için kiralama formülünü de kullanabileceği belirtildi. Galatasaray’ın Burak Yılmaz’ın Çin’in Shanghai Shenhua’ya gitme ihtimalinin doğmasının ardından görüşmelerini sıklaştırdığı bildirildi.

 

Kaynak:Sabah

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön