Dursun Özbek istifa ederse kulüp batar

Dursun Özbek istifa ederse kulüp batar

Basında Bugün Yorum yok Dursun Özbek istifa ederse kulüp batar

Galatasaraylı taraftarların istifa çağrısına başkan yardımcısı ’den cevap geldi.

Galatasaray’ın  UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Kazakistan temsilcisi Astana ile 2-2 berabere kalmasıyla birlikte tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar sosyal medya üzerinden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun istifa etmesi gerektiğini dile getirdi. Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin taraftarın bu tepkisine yanıt verdi. Sezgin, “Dursun Özbek istifa etmeyecek. İstifa ederse kulüp batar. Kimse bir şey bilmiyor. Kim aday olacak. Ali Dürüst mü?, Faruk Süren mi? Yoksa Ünal Aysal mı geri dönecek? Dünya kadar parayı cebinden verdi. Galatasaray’a hizmet etmekten başka bir şey bilmiyor. Dursun Özbek değil diğer adaylardan biri başkan seçilseydi. Çoktan seçime gidilirdi” diye konuştu.

SAHAYA DOKTOR GİRSE…

Astana beraberliğini de yorumlayan Nasuhi Sezgin, “Astana iyi bir takım. Sıradan bir takım değil. 2’ncilik şansımız matematiksel olarak devam ediyor. Oynadığımız oyun neden eleştiriliyor. Anlamıyorum. Maçta 4 tane gol oldu. 3’ünü biz attık. 2’sini kendi kalemize attık. Bir şanssızlık var. 86’da gol atıyoruz. Bir kişi uyanıklık yapsa kendini yere atsa sahaya doktor girse maç bitecek. Yine de takıma güveniyoruz” İfadelerini kullandı.

 

Mynet

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön