Ersun Yanal Galatasaraya mı geliyor

Ersun Yanal Galatasaraya mı geliyor

Basında Bugün Yorum yok Ersun Yanal Galatasaraya mı geliyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Denizli’nin istifasının ardından Ersun Yanal ile masaya oturacak. O iddia…

Süper Lig’in 23. haftasında Gaziantepspor’a konuk olan Galatasaray, bu maçtan yenilgiyle ayrılırken teknik direktör Mustafa Denizli’nin istifa sinyalleri veren açıklamasıyla bir şok daha yaşadı. Tecrübeli teknik adamın bu açıklamalarının ardından Galatasaray’a yakın kaynaklar yeni hoca adayı tesbiti için yoğun bir çalışma içine girdi.

Takvim’in haberi şu şekilde…

Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Denizli’nin istifasının ardından Ersun Yanal ile masaya oturacak. Ersun Yanal ismi Galatasaray için hiç de yabancı değil! Zira Başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek’in Mustafa Denizli göreve gelmeden önce Yanal ile görüşme yaptığı yazılıp çiziliyordu!

ERSUN YANAL İSMİNE KARŞI ÇIKANLAR VAR AMA
Ersun Yanal ismine camiada karşı çıkan isimler olsa da Başkan Dursun Özbek’in bu itirazlara göğüs gerebileceği ifade ediliyor. Ersun Yanal ile yapılacak görüşmelerden sonuç alınamazsa alternatif ismin de hazır olduğu belirtiliyor.

Geçtiğimiz sezon Gaziantepspor ile başarılı bir sezon geçiren son olarak da Sivasspor’un başında yer alan ancak istifa eden Okan Buruk ismi de kulislerde konuşulmaya başlandı. Ancak ağırlık Yanal üzerinde oluştu.

 

KAYNAK:TAKVİM-WEBASLAN

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön