Galatasaray Ata’nın huzurunda…

Galatasaray Ata’nın huzurunda…

Basında Bugün, Kulüp Yorum yok Galatasaray Ata’nın huzurunda…

Galatasaray’ın 111. kuruluş yıldönümü kutlamaları Ankara’da da yapılan etkinliklerle devam etti. Galatasaray Yönetimi ve çok sayıda Galatasaray taraftarları bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktı…

galatasaray-atanin-huzurunda

Anıtkabir ziyaretine Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman, Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu ve Denetim ve Sicil Kurulu Başkanı Celal Emon katıldı.

galatasaray-atanin-huzurunda-2

 

İkinci başkan Cengiz Özyalçın, Ata’nın mozolesine çelenk bıraktı. Bu esnada Özyalçın gözyaşlarını tutamadı. Ardından Cengiz Özyalçın burada Anıtkabir özel defterini imzaladı ve şunları yazdı:

“Aziz Atatürk… Galatasaray olarak Türk Milleti’ne bıraktığınız ilke ve hedefler doğrultusunda mücadele etmeyi; yurt içinde ve yurt dışında Sarı Kırmızı renklerimizle birlikte Ay Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmayı azimle, aşkla, inançla sürdürüyoruz.
“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”  sözünüze layık sporcular yetiştirmek bizler için ‘olmazsa olmaz’ niteliğindedir. Bugün hem bunu bir keza daha vurgulamak hem de zatı alinizin ve aziz şehitlerimizin bize emaneti olan bu vatanı canımız pahasına sahip çıkacağımızı haykırmak için yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımızla birlikte yüce huzurunuzdayız. Ruhunuz şad olsun.”

galatasaray-atanin-huzurunda-4

Anıtkabir ziyaretinde yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımız hatıra fotoğrafı çektirirken Galatasaraylı gelin ve damat günün özel görüntülerinden birini oluşturdu.

galatasaray-atanin-huzurunda-3

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön