Galatasaray için çarpıcı sözler

Galatasaray için çarpıcı sözler

Basında Bugün Yorum yok Galatasaray için çarpıcı sözler

Mehmet Demirkol, Galatasaray’ın Kayserispor maçı öncesi ilginç ifadeler kullandı! İşte o sözler…Galatasaray son düzlükte neredeyse tüm açıklarını kapatan bir transfer manevrası yaptı. 15 gün önce sorsanız şampiyonluk şansı açısından Beşiktaş’ın çok gerisinde olduğunu söylerdim ancak şimdi durum farklı.

DE JONG-SELÇUK-SNEIJDER’İ TEST ETMEK LAZIM De Jong sonrası orta saha nasıl şekillenecek? Selçuk’un dışarıda kalması durumunda De Jong-Tolga-Sneijder üçlüsünün uyum ve ön alan oyununda işlerliğini test etmek lazım.
 TEMEL İKİ HAMLE VAR
Avrupa yıpranması yaşamayacak olmaları da onları yarışta tutacaktır. Burada 2 temel durum var.
BU BİR AVANTAJDIR
Selçuk-Tolga-De Jong üçlüsünün önünde Sneijder’e şans vermek ise oyunun boyunu kısaltır. Bu bir avantajdır. Burada hücumun nasıl dizayn edileceği önemli. Bu bir 4-3-2-1 olabilir. Yani önde Sneijder ve Josue’nin Eren’i tamamladığı bir 3’lü.
BRUMA VE SİNAN’LI PLAN FARKLI
Bu rotasyona Podolski ve iyileştikten sonra Sigthorsson ve Yasin de girer. Bruma ve Sinanlı plan ise farklı. Net kontratak oyunlarında geçerli olur. Bu hafta Galatasaray, geçen haftaki orta sahasız Akhisar’dan sonra daha dengeli bir rakiple oynayacak.
DURAN TOPLAR ÖNEMLİ
Duran toplarda savunma göbeğinin performansı da önemli. İlk haftaya göre daha net bir test maçı olacak. Galatasaray kazanırsa moral, tecrübeyle birleşir. Ve yarışın temel unsuru olurlar.
webaslan
Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön