Jan Olde Riekerink’ten transfer açıklaması

Jan Olde Riekerink’ten transfer açıklaması

Basında Bugün Yorum yok Jan Olde Riekerink’ten transfer açıklaması

Süper Kupa’yı kazanan Galatasaray’da teknik direktör Jan Olde Riekerink, yeni sezon öncesinde Süper Kupa’yla poz verip transfer hakkında konuştu.

 Süper Kupa‘yı kazanan Galatasaray‘da teknik direktör Jan Olde Riekerink, yeni sezon öncesinde Süper Kupa’yla poz verip transfer hakkında konuştu.

Sabah antrenmanı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hollandalı teknik adam, Süper Kupa zaferi ve yapılacak transferle alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

“Kupa bize güvence verdi”
Beşiktaş karşısında kazanılan Süper Kupa hakkında demeç veren Riekerink, “Yeni bir sezona kupayla başlamak çok önemli. Bu bize bir güvence verdi. Galatasaray’ın bugünkü en büyük hedefi şampiyon olmak.” dedi.“Advocaat’ı tanıyorum”
Fenerbahçe‘nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat‘ı çok iyi tanıdığını vurgulayan teknik direktör Riekerink, “Kendisi çok iyi bir insan. Advocaat’ın gelmesiyle, Fenerbahçe ile yapacağımız derbi, Hollandamedyası açısından da ayrı bir önem kazandı” diye konuştu.

“Taraftarımız çok tutkulu”
Taraftarların takıma çok fazla etkisi olduğunu belirten deneyimli çalıştırıcı, “Türkiye‘ye baktığımda insanlar futbola karşı çok tutkulu. Bunu Galatasaray taraftarından biliyorum.” şeklinde konuştu.“Transfer konusu bizim içimizde olan bir şey”
Takıma katılması beklenen isimler hakkında sorulan bir soruya ise, “Transfer konusunda konuşmayı pek sevmiyorum. Bunlar bizim içimizde olan bir şey. Transfer dönemi halen devam ediyor. Eksik olduğunu düşündüğümüz yerler varsa, bu yerlere katkılara da açığız.” açıklamasını yaptı.

“En büyük hedefimiz şampiyonluk”
Bu sezonki hedeflerinden de bahseden Riekerink, “Rakiplerimize saygım sonsuz ama en büyük hedefimizşampiyonluk.” şeklinde konuştu.

“Elimdeki oyuncu grubuna güveniyorum”
Riekerink ayrıca “Yeni bir takım kuruyoruz. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımız var. Biraz daha zamana ihtiyacımız var. Benim tamamen odaklandığım Galatasaray. Şu anda elimizde bulunan oyuncu grubuna benim güvenim sonsuz.” dedi.

Fanatik

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön