Mancini, ‘En beğendiği G.Saraylıyı’ istiyor!

Mancini, ‘En beğendiği G.Saraylıyı’ istiyor!

Basında Bugün Yorum yok Mancini, ‘En beğendiği G.Saraylıyı’ istiyor!

Inter Teknik Direktörü Roberto Mancini, savunmasındaki sorunları Galatasaray’dan transfer yaparak çözmek istiyor.

Galatasaray‘ın eski teknik direktörü Roberto Mancini‘nin hocalığını yaptığı Inter’in, Semih Kaya‘yı kadrosuna katmak için girişimlere başladığı iddia edildi. İtalyan basınında yer alan haberlere göre; son dönemde düşüş yaşayan Inter’de yönetim ile buluşan Mancini, gelecek sezon için Semih Kaya’nın ismini iletti.

Sakatlığı nedeniyle son dönemde forma giyemeyen 24 yaşındaki oyuncunun transferinin önündeki tek engel olarak ise, Avrupa Birliği pasaportu olmaması gösterildi. İtalya’daki kurallar nedeniyle, sezonda Avrupa Birliği dışından sadece 2 transfer yapabilen Inter’in, başka adayları da değerlendireceği kaydedildi.

MANCINI’NİN EN BEĞENDİĞİ OYUNCU SEMİH

Öte yandan Galatasaray’ın ekonomik olarak sıkıntılı günler geçirdiği ve hiçbir oyuncunun ‘satılamaz’ olarak görülmediği detayı paylaşıldı. 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Semih için Galatasaray’ın belirlediği bonservis bedelinin de 10 milyon eurodan yüksek olmayacağı vurgulandı.

Galatasaray’da çalıştığı dönemde en beğendiği Türk oyuncunun Semih Kaya olduğunu açıklayan Mancini’nin, sezon sonunda oyuncunun transferi için ısrarcı olacağı belirtildi.

Kaynak: Sporx.com dış haberler

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Arama

Yukarı Dön