‘Mancini iyi arkadaşım’

‘Mancini iyi arkadaşım’

Basında Bugün Yorum yok ‘Mancini iyi arkadaşım’
Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu isminin her sezon Türk takımlarıyla birlikte anılmasının normal olduğunu dile getirdi.

Galatasaray ve Beşiktaş’ta başarılı olduğunu hatırlatan Rumen çalıştırıcı, “Türkiye’de iyi izlenim bıraktım, takımlarım iyi top oynadı. Bu yüzden Türk takımları tarafından aranmam çok normal. Bununla gurur duyuyorum” dedi.

Uzun süre Galatasaray’ın başına geçeceği ileri sürülen Lucescu, Roberto Mancini ile dost olduklarının altını çizdi. Tv360’a konuşan tecrübeli teknik adam, “Mancini çok iyi arkadaşım. Ben ona saygı duyuyorum, o da bana saygı duyuyor. Onu İtalya’daki günlerimden tanıyorum. Ben teknik direktördüm, o oyuncuydu. Sadece Mancini ile değil, Bilic ile de iyi iletişimim var. Galatasaray ve Beşiktaş’ın yanı sıra Fenerbahçe ile de çok iyi ilişkilerim var. Fenerbahçe ile her yıl hazırlık maçı oynuyoruz. Ben tüm bu takımlarla iyi ilişkiler kuruyorum. Sadece bu kadar, daha fazlası yok” diye konuştu.

Lucescu, “Yeni sezonda ne yapacaksınız? Planınız ne?” sorusuna ise “Bu benim problemim! Başkasının değil. Ne olacağını hep birlikte göreceğiz” yanıtını verdi.

 

Milliyet Skorer

 

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön