Mourinho’nun Drogba’yı övmesi taktikmiş!

Mourinho’nun Drogba’yı övmesi taktikmiş!

Basında Bugün Yorum yok Mourinho’nun Drogba’yı övmesi taktikmiş!
Mourinho’nun son dönemlerde Drogba ile ilgili verdiği beyanatların, oyuncuyu psikolojik olarak ele geçirmeye ve Galatasaray’ı zayıflatmaya yönelik bir taktik olduğu belirtildi.

Ünlü İngiliz spor yorumcusu Jamie Redknapp, Jose Mourinho’nun Galatasaray planını deşifre etti. Portekizli teknik adamın eski futbolcusu Drogba üzerinden sarı kırmızılıların üzerine oynadığını öne süren Redknapp, Mou’nun psikolojik baskı kurduğunu iddia etti.
Liverpool’un eski futbolcusu olan Daily Mail yazarı ve Sky Sport yorumcusu, son dönemlerde Chelsea Teknik Direktörü’nün sürekli eski öğrencisine mesaj göndermesinin bilinçli bir çabanın ürünü olduğunu belirtti. Böylece Drogba’yı yumuşatarak sahada etkisiz kılmak isteyen kurt hocanın, buna yönelik hamleler gerçekleştirdiği, yıldız forveti engelleyerek Galatasaray’ı durdurmak istediği ifade edildi.
Redknapp şunları söyledi: “Mourinho’nun son dönemde rakibin en iyi oyuncusu üzerinde numaralar yaptığını görebilirsiniz. Maçtan önce de tünelde sarılırken göreceğiz. Kendisine ne kadar iyi olduğunu söyleyecek ve yatıştırmaya çalışacak. Drogba’yı psikolojik olarak ele geçirecek.”
Mourinho son olarak geçtiğimiz hafta kulübün resmi dergisine verdiği röportajında, “Drogba bir kahraman ve Chelsea için çok şey ifade ediyor. Burda herkes kendisini kahraman gibi karşılayacak. Çünkü bunu hak ediyor” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Milliyet Skorer

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön