Riekerink’ten ”OHAL” kararı!

Riekerink’ten ”OHAL” kararı!

Basında Bugün Yorum yok Riekerink’ten ”OHAL” kararı!

Kadıköy’e tam kadro gitmek isteyen Riekerink sakatlıklara karşı oyuncularını uyardı: “Fenerbahçe maçına kadar 1 hafta boyunca herkesin yediğine içtiğine, attığı adıma, yaptığı işe dikkat etmesini istiyorum. Evde merdiven çıkarken bile ayağınızı yere sağlam basın. Evde, sokakta kendinize zarar verecek bir durumdan kaçının.”

Galatasaray’ın hocası Riekerink’ten Fenerbahçederbisi öncesi oyunculara uyarı!

17 sezondur Kadıköy’de 3 puan göremeyen Galatasaray’da Jan Olde Riekerink galibiyet hasretini bitirmek için her şeyi düşünüyor.

10 gündür Fenerbahçe’nin maçlarını izleyip artılarını ve eksilerini ezberleyen Hollandalı çalıştırıcı ayrıca oyuncularına da planlarını anlatmak için milli takımlarından dönmeleRini istiyor.

Her milli maç arasında oyuncuları sakatlanan ve kadrosunu bir türlü tam olarak göremeyen deneyimli teknik adam bu kez sakatlık haberi gelmemesi ile rahatlarken takımına da çağrı yaptı. İstanbul’daki isimlerle yapılan çalışmalarda takımdan kimsenin zarar görmemesi adına ikili mücadelelerde sertlikleri yasaklayan Riekerink takıma sürekli ayak tenisi oynatıp olası tehlikelerin önüne geçti.

Hollandalı hoca Riekerink, ayrıca milli maçlar için verilen arada Ümraniyespor ile oynanması planlanan hazırlık maçını da rakip takım oyuncularının kendilerini gösterebilmek adına sert oynayabilecekleri ihtimali nedeniyle iptal ettirdi.

İZİNDEN ÖNCE!

Riekerink bu önlemleri alırken oyuncularına da sık sık uyarılarda bulundu. Takım izne çıkarken herkesi çevresine toplayıp bir konuşma yapan Hollandalı, “Evde, sokakta kendinize zarar verecek bir durumdan kaçının. Attığınız adıma bile dikkat edin. F.Bahçe maçı öncesinde tam kadro olmalı ve böyle gitmeliyiz.

Fenerbahçe maçına kadar 1 hafta boyunca herkesin yediğine içtiğine, attığı adıma, yaptığı işe dikkat etmesini istiyorum. Evde merdiven çıkarken bile ayağınızı yere sağlam basın” diyerek oyuncularına öğütler verdi.

 

VATAN

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön