Transferlerle daha iyi olacak

Transferlerle daha iyi olacak

Basında Bugün Yorum yok Transferlerle daha iyi olacak

Riekerink, oyuncularının performansının her geçen gün daha da iyi olacağını savundu.

İkinci dönem hazırlık kampındaki ilk hazırlık maçında Aarhus’u deviren Galatasaray’da teknik direktör Jan Olde Riekerink’in keyfi yerinde…

Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink, açıklamalarda bulunurken her iki kamp döneminin istediği gibi devam ettiğini ve oyuncularının da ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu dile getirdi.

Oyuncularının her geçen gün daha da hırslı bir şekilde yeni döneme hazırlandıklarının altını çizen Jan Olde Riekerink, yapılacak transferlerle daha da iyi duruma geleceklerini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti:

“İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Herkes istekli ve çok çalışıyor. Genel olarak oyuncuların verdiği tepkiden memnunum.

Eksiklerimizi iyi belirleyip bütün bu kamp süreci boyunca bunları gidermek istiyoruz. Madde madde konuşmaya gerek yok ama eksiklerimiz zaten belliydi. Kondisyon, duran top ve kompakt oyun üzerine yoğunlaştık.

‘TRANSFER BEKLİYORUZ’

Aarhus maçında takımdan memnunum. Onlar ligin 2. yarısını oynadıkları için bizden daha hazırlardı. Maçın ilk 10 dakikasını kontrol etmekte zorlansak da sonradan oyunun kontrolünü elimize aldık. Beraber koşan, beraber mücadele eden beraber hareket eden, bir biri için oynayan bir takım ortaya çıkmaya başlıyor. Bu da beni sevindiriyor.

Tabii ki daha tam hazırız demek doğru olmaz. Hem aramıza sonradan katılanlar hem de beklediğimiz bir kaç transfer var. Bunların da gelişi ile birlikte gün geçtikçe daha iyi olacağız. Ama önemli olan sezon sonunda hedeflerimize ulaşıp şampiyon olmak. Bunun için çabalıyoruz.”

Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön