Tugay Kerimoğlu’ndan istifa açıklaması!

Tugay Kerimoğlu’ndan istifa açıklaması!

Basında Bugün Yorum yok Tugay Kerimoğlu’ndan istifa açıklaması!
Tugay Kerimoğlu hakkında çıkan istifa etti haberleri hakkında açıklama yaptı.

Tugay Kerimoğlu bir gazetede yer alan Semih Kaya’nın ilk 11’e alınmaması yüzüden istifa ettiği haberleri ile ilgili açıklama yaptı.

Skorer’in haberine göre; Mancini’nin yardımcılığını yapan Kerimoğlu, Semih Kaya’nın kadroya alınmaması nedeniyle istifa ettiği yönündeki çıkan haberler üzerine yakın çevresine konuştu.

Tugay Kerimoğlu, “İstifa etmem söz konusu değil, ben Mancini’nin yardımcısıyım. Kaldı ki Semih’i oynatıp oynatmamak hocanın vereceği karardır. Böyle bir karardan dolayı kriz olacaksa, bir gün sonra mı insanlar duyar?” diyerek çıkan haberlere isyan etti.

Tugay Kerimoğlu resmi siteden açıklama yaptı
Tugay Kerimoğlu, öğle saatlerinde Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.
Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Bugün bir gazetede hakkımda çıkan haber tamamen gerçek dışıdır. Teknik direktörümüz Roberto Mancini’yle uyumlu çalışmaktayız. Sayın Mancini’yle haberde iddia edildiği gibi bir fikir ayrılığımız olsa bile Galatasaray menfaatleri doğrultusunda birbirimize sonsuz saygı duyarak hareket edebilme kültürüne sahibiz.
Bir futbol takımında son sözü kimin söyleyeceği konusunda oldukça tecrübeli olan bir spor adamı olarak bu haberleri anlamakta güçlük çekiyorum. Haberde geçen “yakın çevre” ve “ikna eden yöneticiler” kimlerse söz konusu gazete bunları da yazmalı idi diye düşünüyorum. Son olarak birilerin arzusu yerine gelsin diye istifa etmeyeceğimin de kamuoyu tarafından bilinmesini isterim. Kulübüme layığıyla ile hizmet etmek benim tek önceliğimdir.”
Milliyet Skorer
Bunu Paylaş:
Share

Author

Related Articles

Yorum Yap

Yorum yazmak için oturum açmanız gerekmektedir..

Arama

Yukarı Dön